Josef Bureš - Cestou polní na Železno Brodsku

Olej na kartonu, 47x66 cm. Signováno vpravo dole J. Bureš 51. Rámováno.

Pozn.: Vzadu autoský štítek.

o autorovi: 1889 – 1969

42489. Cestou polní na Železno Brodsku
Dražba ukončena:26.03.2020 20:26:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:800 Kč

800 Kč 25.03.2020 11:59:09 6596