Burkina Faso - Stydlivá žena

Bronz, výška 100 cm. Značeno D.A.

Tzv. nitkovitá forma je inspirována lidovým uměním kmene Dogon a Mumuye. Původ druhá polovina 20. století.

107215. Stydlivá žena
Dražba ukončena:14.12.2023 21:43:12
Vyvolávací cena:5 000 Kč
vydraženo za:16 000 Kč