C. Berndt - Bohaté zátiší

Olej na plátně, 64x135 cm. Signováno vlevo dole C. Berndt 1917. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

49234. Bohaté zátiší
Dražba ukončena:30.09.2020 21:48:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:10 000 Kč