Carl Duxa - Žena s kyticí

Olej na plátně, 117x88 cm, signováno vlevo dole, rám.

1871, Vídeň - 1937, Vídeň
Žák Akademie ve Vídni (1888-1895, prof. Johannes Mathias von Trenkwald). Námětem mu byli prostí rolníci a lidé z běžného rodinného života.

1523. Žena s kyticí
Dražba ukončena:26.11.2014 19:31:46
Vyvolávací cena:7 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč