Carl Duxa - Domácí koncert

Olej na plátně, 50x100 cm. Signováno vlevo dole C. Duxa. Rám.

Pozn.: Rám i malba poškozeny.

o autorovi: 1871-1937
Rakouský malíř.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč.

31316. Domácí koncert
Dražba ukončena:25.04.2019 22:05:59
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:5 500 Kč