Olej na plátně, 50x100 cm. Signováno vlevo dole C. Duxa. Rám. Pozn.: Rám i malba poškozeny.
o autorovi: 1871-1937 Rakouský malíř. Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč.