Carl Duxa - Koncert

Olej na plátně, 50x100 cm. Signováno vlevo dole C. Duxa. Rámováno.

Stav: Rám poškozen. Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1871-1937
Rakouský malíř.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč.

45165. Koncert
Dražba ukončena:27.05.2020 20:48:17
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 100 Kč