Olej na plátně, 50x100 cm. Signováno vlevo dole C. Duxa. Rámováno.
Stav: Rám poškozen. Malba mírně poškozena.
o autorovi: 1871-1937 Rakouský malíř. Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč.