Olej na plátně, 62x48 cm. Signováno vlevo dole C. Duxa. Nerámováno.
Nejdelší strana: 62 cm
o autorovi: 1871-1937 Rakouský malíř. Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč.