Olej na dřevě, 43x54 cm. Signováno dole uprostřed Duxa. Rámováno.
Stav: Malba poškozena. Rám mírně poškozen.
Nejdelší strana: 76 cm
o autorovi: 1871-1937 Rakouský malíř. Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč.