Carl Duxa - Venkovská slavnost

Olej na plátně, 50x60 cm. Signováno vlevo dole C. Duxa. Rámováno.

Nejdelší strana: 75 cm

o autorovi: 1871-1937
Rakouský malíř.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 35 000 Kč.

88803. Venkovská slavnost
Dražba ukončena:25.01.2023 22:01:02
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč