Carl Ludwig Philippot - Portrét muže s knírkem

Olej na plátně, 75x58 cm. Signováno vlevo uprostřed Carl Philippot 1853. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1801 - 1859
Německý malíř.

Carl Ludwig Philippot
51892. Portrét muže s knírkem
Dražba ukončena:29.10.2020 20:55:02
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:17 000 Kč