Dřevoryty, od 27x25 cm do 30x31 cm, všechny signovány vpravo dole C. Thiemann, volné listy.
Pozn.: U některých papír poškozen.
o autorovi: 1881 – 1966
Malíř, grafik. Studoval na AVU v Praze, v r. 1908 se přestěhoval do Dachau u Mnichova a stal se členem umělecké kolonie Dachau, později také Vídeňské secese a Deutscher Künstlerbund. Věnoval se malbě a tiskům, zvláště barevným dřevorytům.