Carl Thiemann - Brügge

Dřevoryty, od 27x25 cm do 30x31 cm, všechny signovány vpravo dole C. Thiemann, volné listy.

Pozn.: U některých papír poškozen.

o autorovi: 1881 – 1966
Malíř, grafik. Studoval na AVU v Praze, v r. 1908 se přestěhoval do Dachau u Mnichova a stal se členem umělecké kolonie Dachau, později také Vídeňské secese a Deutscher Künstlerbund. Věnoval se malbě a tiskům, zvláště barevným dřevorytům.

12957. Brügge
Dražba ukončena:11.10.2017 20:42:49
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 300 Kč