Carl Thiemann - Praha u paláce Kinských

Dřevořez, 38x27 cm. Signováno vlevo dole Thiemann 1910. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1881 – 1966
Malíř, grafik. Studoval na AVU v Praze, v r. 1908 se přestěhoval do Dachau u Mnichova a stal se členem umělecké kolonie Dachau, později také Vídeňské secese a Deutscher Künstlerbund. Věnoval se malbě a tiskům, zvláště barevným dřevorytům.

17499. Praha u paláce Kinských
Dražba ukončena:29.03.2018 20:03:54
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 700 Kč