Dřevořez, 38x27 cm. Signováno vlevo dole Thiemann 1910. Rám, sklo.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1881 – 1966
Malíř, grafik. Studoval na AVU v Praze, v r. 1908 se přestěhoval do Dachau u Mnichova a stal se členem umělecké kolonie Dachau, později také Vídeňské secese a Deutscher Künstlerbund. Věnoval se malbě a tiskům, zvláště barevným dřevorytům.