Čechy 1. pol. 20. stol. - Skleník

Výška 174 cm, hloubka 50 cm, šířka 130 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno. Nese běžné stopy užívání. Boční otvírání.

Čechy 1. pol. 20. stol.
64611. Skleník
Dražba ukončena:16.09.2021 23:46:34
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:25 000 Kč