Čechy 1. třetina 19. století - Sloupové hodiny

Hodiny s alabastrovými sloupky, výška 45 cm. Datumovka. Čtvrťové bití.

Pozn.: Mírně poškozeno. Bez záruky chodu. Chybí klíček.

96417. Sloupové hodiny
Dražba ukončena:28.06.2023 21:05:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:5 000 Kč