Čechy, 18. století - Pár andělů - světlonošů

Dřevo, řezané, zlacené a bílé štafírované, výška 55 a 58 cm.

Pozn.: Restaurované zlacení a štafírování, poškozena polychromuje, přiloženo vývozní povolení.

Čechy, 18. století
49929. Pár andělů - světlonošů
Dražba ukončena:07.10.2020 21:42:07
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:17 000 Kč