Čechy 19. stol.

53261. Mešní zvonky

popis: Mosaz, výška 12 cm.

pozn.: Mírně poškozeno. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

 

dražba ukončena: 09.12.2020 22:03:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 9 000 Kč

 

zpět na aukční výsledky

Seznam příhozů

ČástkaPřihozenoPřihodil
9 000 Kč 09.12.2020 21:58:09 2542
8 500 Kč 09.12.2020 21:55:19 2980
8 000 Kč 09.12.2020 21:53:18 2542
7 500 Kč 09.12.2020 21:48:53 2980
7 000 Kč limit (09.12.2020 21:48:47) 4624
6 500 Kč 09.12.2020 21:48:48 2980
6 000 Kč 09.12.2020 21:45:56 4624
5 500 Kč 09.12.2020 21:45:11 2542
5 000 Kč limit (09.12.2020 21:44:55) 4624
4 900 Kč 09.12.2020 21:44:56 2542
4 800 Kč limit (09.12.2020 21:39:01) 4624
4 700 Kč 09.12.2020 21:39:02 2542
4 600 Kč limit (09.12.2020 21:33:16) 4624
4 500 Kč 09.12.2020 21:33:17 2542
4 400 Kč limit (09.12.2020 21:28:42) 4624
4 300 Kč 09.12.2020 21:28:43 6109
4 200 Kč limit (09.12.2020 21:28:21) 4624
4 100 Kč 09.12.2020 21:28:22 6109
4 000 Kč 09.12.2020 21:24:12 4624
3 900 Kč 09.12.2020 21:23:34 6109
3 800 Kč 09.12.2020 21:22:42 4624
3 700 Kč 09.12.2020 21:21:01 2542
3 600 Kč 09.12.2020 21:20:52 4624
3 500 Kč 09.12.2020 21:20:36 724
3 400 Kč 09.12.2020 21:15:58 2542
3 300 Kč 09.12.2020 21:11:28 4624
3 200 Kč 09.12.2020 21:11:15 6826
3 100 Kč 09.12.2020 21:09:16 4624
3 000 Kč 09.12.2020 21:08:49 2542
2 900 Kč 09.12.2020 21:04:35 4624
2 800 Kč 09.12.2020 21:04:06 2542
2 700 Kč 09.12.2020 21:02:31 4624
2 600 Kč 09.12.2020 20:58:51 2542
2 500 Kč 09.12.2020 20:39:25 3675
2 400 Kč 08.12.2020 0:28:55 6596
2 300 Kč 27.11.2020 13:50:38 2980
2 200 Kč 25.11.2020 20:51:41 834
2 100 Kč 25.11.2020 18:51:36 2980
2 000 Kč limit (25.11.2020 18:51:31) 2814
2 000 Kč 25.11.2020 18:51:32 2980
1 900 Kč limit (25.11.2020 18:51:26) 2814
1 800 Kč 25.11.2020 18:51:27 2980
1 700 Kč limit (25.11.2020 18:50:56) 2814
1 600 Kč 25.11.2020 18:50:57 2980
1 500 Kč limit (25.11.2020 11:55:30) 2814
1 400 Kč 24.11.2020 17:55:19 2980
1 300 Kč 23.11.2020 17:02:15 834
1 200 Kč 19.11.2020 17:09:54 2980
1 100 Kč 17.11.2020 11:13:10 6416
1 000 Kč 16.11.2020 12:19:08 2980
900 Kč 15.11.2020 15:47:09 5807
800 Kč 14.11.2020 19:41:07 2624
700 Kč 14.11.2020 13:27:41 6416
600 Kč 13.11.2020 15:47:49 724
500 Kč 13.11.2020 14:35:02 2980