Čechy 19. stol. - sv. Václav mezi anděly

Olej na plátně, 95x57 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Stav: Malba poškozena.

Pozn.: Zmenšená kopie malby z kostela Nanebevzetí P. Marie v Plzni. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

Čechy 19. stol.
50079. sv. Václav mezi anděly
Dražba ukončena:08.10.2020 20:21:59
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:14 000 Kč