Čechy 19. stol.

50079. sv. Václav mezi anděly

popis: Olej na plátně, 95x57 cm. Nesignováno. Nerámováno.

pozn.: Malba poškozena. Zmenšená kopie malby z kostela Nanebevzetí P. Marie v Plzni. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.

zbývá: 7 dnů, 22 hodin

konec dražby: 08.10.2020 20:11:00

vyvolávací cena: 800 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 3 400 Kč