Olej na plátně, 95x57 cm. Nesignováno. Nerámováno.
Stav: Malba poškozena.
Pozn.: Zmenšená kopie malby z kostela Nanebevzetí P. Marie v Plzni. Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ.