Čechy 20. stol. - Benátské zrcadlo

rozměr: 106x61 cm, Čechy.

Pozn.: Poškozeno.

Čechy 20. stol.
3561. Benátské zrcadlo
Dražba ukončena:28.01.2016 22:33:50
Vyvolávací cena:2 500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč