Čechy kolem poloviny 19. století

22883. Sklenice se symboly lásky

popis: Sklo, výška 12 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 17.10.2018 18:09:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 14.10.2018 23:43:33 724