Čechy počátek 20. stol. - Konvolut 2 pohárů z uranového skla

Uranové sklo výška 13 a 14 cm. Neznačeno.

Čechy počátek 20. stol.
120122. Konvolut 2 pohárů z uranového skla
Zbývá:20 dnů, 16 hodin
Konec dražby:07.08.2024 20:22:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 600 Kč