Čechy počátek 20. stol. - Konvolut 2 pohárů z uranového skla

Uranové sklo výška 13 a 14 cm. Neznačeno.

Čechy počátek 20. stol.
120122. Konvolut 2 pohárů z uranového skla
Dražba ukončena:07.08.2024 20:30:05
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 500 Kč