Čechy 1857 - Zvěstování P. Marii - exkluzivní zámecký rám

Olej na plátně, 58x47 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba poškozena - neodborně restaurováno.

Pozn.: Přiloženo Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty vydané NPÚ. Čechy 1857.

Nejdelší strana: 104 cm

doporučujeme
Čechy 1857
115481. Zvěstování P. Marii - exkluzivní zámecký rám
Zbývá:10 dnů, 19 hodin
Konec dražby:29.05.2024 20:35:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 300 Kč