Celestýn Matějů - Jeřabiny

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 21x27 cm. Signováno vpravo dole Matějů 38. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narodil se v Bačetíně u Nového Města nad Metují roku 1880. Studoval ve Vídni. Tvořil v Červeném Kostelci.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč

29223. Jeřabiny
Dražba ukončena:28.02.2019 22:48:25
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:5 000 Kč