Celestýn Matějů - Roubenka u potoka

Olej na plátně, 53x76 cm. Signováno vpravo dole C. Matějů 1928. Rám.

Pozn.: Rám poškozen. Malba mírně poškozena.

o autorovi: Narodil se v Bačetíně u Nového Města nad Metují roku 1880. Studoval ve Vídni. Tvořil v Červeném Kostelci.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč

32549. Roubenka u potoka
Dražba ukončena:30.05.2019 18:40:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 700 Kč