Čemus

55226. Čištění hub

popis: Olej na kartonu, 45x60 cm. Signováno vlevo dole Čemus 48. Rám, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 29 dnů, 14 hodin

konec dražby: 17.02.2021 20:24:00

vyvolávací cena: 500 Kč

Předmět ještě nebyl dražen