Čeněk Choděra

12124. V parku

popis: Akvarel, 40x30 cm, signováno vlevo dole Č. Choděra, rám, zaskleno.

dražba ukončena: 29. 6. 2017 22:34:44

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 500 Kč