Čeněk Dobiáš - V Ubušíně

Akvarel, 50x48 cm, signováno vpravo dole Dobiáš, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1919 – 1980
Malíř. Ve výtvarných technikách se vzdělával soukromě, zabýval se malbou, kresbou a grafikou. Maloval portréty, kytice, později zvláště krajinu. Byl členem SVU Aleš v Brně, také členem SČVU.

17166. V Ubušíně
Dražba ukončena:28.03.2018 18:55:47
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč