Čeněk Fousek - U potoka

Olej na plátně, 50x45 cm. Signováno vpravo dole Č. Fousek 25. Rám.

31081. U potoka
Dražba ukončena:24.04.2019 22:11:06
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč