Čeněk Kvíčala - Pestrá kytice

Olej na plátně, 45x36 cm. Signováno vpravo dole Kvíčala. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1890-1956
Malíř. Žák večerních kurzů na UMPRUM v Praze. Poté se učil v denní škole K. Reisnera. Dále studoval na AVU (prof. Roubalík, Bukovac a M. Švabinský). Studijně vycestoval do Černé Hory, Dalmácie, Německa, Dánska, Itálie a také Francie. Malíř krajin a zátiší, portrétoval mnoho významných osobností z oblasti kultury. Byl divadelním výtvarníkem.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 000 Kč

306597. Pestrá kytice
Dražba ukončena:14.11.2020 20:19:59
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 300 Kč