Čeněk Kvíčala - Výhled do kraje

Olej na sololitu, 49x68 cm. Signováno vpravo dole Čeněk Kvíčala. Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1890-1956
Malíř. Žák večerních kurzů na UMPRUM v Praze. Poté se učil v denní škole K. Reisnera. Dále studoval na AVU (prof. Roubalík, Bukovac a M. Švabinský). Studijně vycestoval do Černé Hory, Dalmácie, Německa, Dánska, Itálie a také Francie. Malíř krajin a zátiší, portrétoval mnoho významných osobností z oblasti kultury. Byl divadelním výtvarníkem.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 000 Kč

305967. Výhled do kraje
Dražba ukončena:29.08.2020 20:03:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč