Čeněk Pražák - Die Libelle 3

Detail položky

Detail položky

Kombinovaná technika, 33x48 cm. Signováno vpravo dole Čeněk Pražák 1981. Rám, pasparta, sklo.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 68 cm

 

o autorovi: 20. února 1914 Praha – 18. října 1996 Dittingen, Švýcarsko. Sochař, architekt, grafik, malíř, ilustrátor, typograf a fotograf, v letech 1961–1964 člen skupiny Máj 57. Od roku 1969 žil v exilu ve Švýcarsku.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 450 000 Kč

154222. Die Libelle 3
Zbývá:27 dnů, 14 hodin
Konec dražby:26.02.2026 20:40:00
Minimální příhoz:500 Kč
Aktuální cena:5 500 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
5 500 Kč 29.01.2026 23:06:03 18483
5 000 Kč 29.01.2026 22:44:58 13967