Čeněk Pražák - Hand

Olej na plátně, 140x120 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Stav: Malba nedokončena. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 140 cm

Pozn.: Obraz pochází z umělecké pozůstalosti malíře, grafika, sochaře a designéra Čeňka Pražáka. Dílo do aukce poskytl přímý potomek. Jedná se o nedokončenou malbu autora.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 450 000 Kč

154192. Hand
Zbývá:27 dnů, 14 hodin
Konec dražby:26.02.2026 20:10:00
Minimální příhoz:500 Kč
Aktuální cena:5 000 Kč

5 000 Kč 29.01.2026 22:41:42 13967