Čeněk Pražák - Projektion I.

Litografie, 70x47 cm. Signováno tužkou vpravo dole Čeněk Pražák 71. Rám, pasparta, sklo.

Nejdelší strana: 88 cm.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 450 000 Kč

doporučujeme
152703. Projektion I.
Zbývá:0 dnů, 17 hodin
Konec dražby:29.01.2026 23:02:00
Minimální příhoz:1 000 Kč
Aktuální cena:26 000 Kč