Čeněk Pražák - REFLEX XII.

Detail položky

Detail položky

Kombinovaná technika, 42x30 cm. Signováno vpravo dole Pražák 79. Rám, pasparta, sklo.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 75 cm

 

o autorovi: 20. února 1914 Praha – 18. října 1996 Dittingen, Švýcarsko. Sochař, architekt, grafik, malíř, ilustrátor, typograf a fotograf, v letech 1961–1964 člen skupiny Máj 57. Od roku 1969 žil v exilu ve Švýcarsku.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 1 450 000 Kč

top
154271. REFLEX XII.
Zbývá:27 dnů, 16 hodin
Konec dražby:26.02.2026 21:29:00
Minimální příhoz:1 000 Kč
Aktuální cena:10 000 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
10 000 Kč 29.01.2026 22:42:17 13967