Český malíř 1. pol. 20. stol.

49078. Souboj tritonů o najádu

popis: Olej na plátně, 113x57 cm. Nesignováno. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 1 dnů, 5 hodin

konec dražby: 30.09.2020 19:12:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 500 Kč

aktuální cena: 6 000 Kč