Český malíř 1. pol. 20. stol. - U chalupy

Olej na kartonu, 35x38 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 49 cm

Český malíř 1. pol. 20. stol.
120133. U chalupy
Zbývá:20 dnů, 17 hodin
Konec dražby:07.08.2024 20:33:00
Vyvolávací cena:500 Kč