český malíř 1. třetiny 20. stol.

51580. Krajina se stromy

popis: Olej na kartonu, 70x90 cm. Nesignováno. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen, karton mírně vyboulen.

zbývá: 1 dnů, 18 hodin

konec dražby: 28.10.2020 19:08:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 2 600 Kč