český malíř 1. třetiny 20. stol. - Krajina se stromy

Olej na kartonu, 70x90 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen, karton mírně vyboulen.

český malíř 1. třetiny 20. stol.
51580. Krajina se stromy
Dražba ukončena:28.10.2020 19:13:26
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč