český malíř 2. pol. 20. stol. - Noční město

Olej na plátně, 120x120 cm. Nesignováno. Olištováno.

Nejdelší strana: 120 cm

vydraženo velký formát doporučujeme
český malíř 2. pol. 20. stol.
121362. Noční město
Dražba ukončena:29.08.2024 20:10:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 000 Kč

3 000 Kč 29.08.2024 19:34:00 4539