český malíř po pol. 20. stol.

303620. Pověšené prádlo

popis: Olej na sololitu. 14x10 cm. Nesignováno. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 15.02.2020 20:02:00

vyvolávací cena: 500 Kč

nebylo vydraženo