Český malíř 1. pol. 20. stol.

49106. Tovární město

popis: Olej na plátně, 54x70 cm. Nesignováno. Nerámováno.

zbývá: 1 dnů, 6 hodin

konec dražby: 30.09.2020 19:40:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 200 Kč