Český malíř 1. pol. 20. stol. - Tovární město

Olej na plátně, 54x70 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Český malíř 1. pol. 20. stol.
49106. Tovární město
Dražba ukončena:30.09.2020 19:44:52
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:7 000 Kč