Český umělec 1. pol. 20. století - Sedící žena

Patinovaná sádra, výška 17 cm. Nesignováno.

Český umělec 1. pol. 20. století
69879. Sedící žena
Dražba ukončena:15.12.2021 20:55:25
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:17 000 Kč