Jiří Chadima

692. Čluny u mola

popis: Litografie, 7x16 cm, pasparta, zaskleno, číslováno 15/200, signováno dole uprostřed.

dražba ukončena: 26.11.2013 21:06:59

vyvolávací cena: 300 Kč

vydraženo za: 300 Kč

300 Kč 26.11.2013 21:06:59 5