Chutes de Vaux - Loďka na jezeře

Olej na plátně, 32x48 cm. Signováno vlevo dole Charles de Vaux. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

36520. Loďka na jezeře
Dražba ukončena:30.10.2019 20:22:03
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč