Litografie, 50x38 cm. 149/150. Signováno vpravo dole Lapicque. Rám, pasparta, sklo.
Pozn.: Rám poškozen, papír mírně poškozen.
o autorovi: 1898-1988
Představitel francouzské avantgardy, činný v tzv. École de Paris, vystavoval v nejprestižnějších galeriích včetně Centre Georges-Pompidou, kde jsou jeho díla ve stálé expozici.