Litogfrafie, 25x16 cm. Signováno vpravo dole v tisku Lapique 50. Rám, pasparta, sklo.
Pozn.: Litografie je ze souboru Lettre a mon Peintre (Dopis mému malíři) věnovanému Raoulu Dufymu, dalšímu představiteli École de Paris.
o autorovi: 1898-1988
Představitel francouzské avantgardy, činný v tzv. École de Paris, vystavoval v nejprestižnějších galeriích včetně Centre Georges-Pompidou, kde jsou jeho díla ve stálé expozici.