Charlotta Burešová - Děvče s kloboukem

Olej na plátně, 46x38 cm, signováno vlevo dole Ch. Burešová, rám.

6439. Děvče s kloboukem
Dražba ukončena:30.11.2016 20:10:26
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:6 000 Kč