Charlotta Burešová - Kytice se zvonky

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vlevo dole Ch. Burešová. Rámováno.

o autorovi: 1904 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16.000 Kč.

60005. Kytice se zvonky
Dražba ukončena:27.05.2021 20:01:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 200 Kč