Charlotta Burešová - Růžičky

Olej na plátně, 41x33 cm. Signováno vpravo dole Ch. Burešová. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 57 cm

o autorovi: 1904 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16.000 Kč.

107834. Růžičky
Dražba ukončena:27.12.2023 20:24:49
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč