Charlotta Burešová

63438. Slunečnice

popis: Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vpravo nahoře Ch. Burešová. Nerámováno.

o autorovi: 1904 - 1983

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16.000 Kč.

dražba ukončena: 25.08.2021 20:33:34

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 8 000 Kč