Dřevořez, 34x22 cm. Signováno. Rám, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 60 cm
o autorovi: 1838 – 1912 Japonský malíř a grafik.
> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci