Chikanobu - Květy v císařské zahradě

Dřevořez, 2x 35x23 cm. Signováno. Rám, sklo.

Stav: Rám i papír mírně poškozeny. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Nejdelší strana: 61 cm

o autorovi: 1838 – 1912
Japonský malíř a grafik.

84526. Květy v císařské zahradě
Dražba ukončena:13.10.2022 22:34:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 400 Kč